- CANYON

Цена
€10 72 / 20 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | Accepter GM-211 |
| Търговско име | CANYON mouse Accepter GM-211 RGB 6buttons Wired Black |
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 6 |
| Чувствителност при движение | 7200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Built-in memoryBraided cable with magnetic ferrite ring |
| Сензор за мишка | Instant 725 |
| Външен цвят | Черен |
| Чувствителност при движение | 7200 dpi |
| Дължина на кабела | 1.65 m |
| Номинално тегло | 0.113 кг |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1000x1462 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Скорост на реакция | 125 Hz/250 Hz/500 Hz/1000 Hz |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x2118 мм |
| Сензор за мишка | Instant 725 |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Форм фактор | Standard |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Yes |
| Дължина на кабела | 1.65 m |
| Номинално тегло | 0.113 кг |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Скорост на реакция | 125 Hz/250 Hz/500 Hz/1000 Hz |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 894 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1000x1462 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Име на маркетингов модел | Accepter GM-211 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1296 |
| Търговско име | CANYON mouse Accepter GM-211 RGB 6buttons Wired Black |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x2118 мм |
| Color box dimensions (mm) | 55x196x150 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.281 кг |
| Carton weight (kg) | 9.41 кг |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 894 |
| Характеристики на мишка | Built-in memoryBraided cable with magnetic ferrite ring |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1296 |
| Included Documentation | Quick Start Guide Warranty Card |
| Включени кабели | Yes |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | RGB |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | RGB |
| Package Style | Colorbox |
| Форм фактор | Standard |
| Package Style | Colorbox |
| Included Documentation | Quick Start Guide Warranty Card |
| Color box dimensions (mm) | 55x196x150 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.281 кг |
| Carton weight (kg) | 9.41 кг |
| Тегло | 0.28кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 3200 DPI |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | Симетрична за дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 110 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 0 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.28кг |
Мишка CANYON Accepter GM-211 RGB с кабел
Открийте прецизност и стил с кабелната мишка CANYON Accepter GM-211 RGB. С 6 бутона и персонализирана RGB подсветка, тя осигурява надеждна производителност както за работа, така и за игри. Оптичният сензор гарантира гладко проследяване върху различни повърхности, което я прави отличен избор за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Персонализирана RGB подсветка — Настройте ярки RGB ефекти, които да съответстват на вашия стил.
- Прецизен оптичен сензор — Насладете се на точно проследяване с до 3200 DPI за бърз контрол на курсора.
- Ергономичен дизайн — Симетричната форма пасва удобно и в двете ръце за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 3200 DPI |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | Симетрична за дясна ръка |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 110 g |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
Какво има в кутията
- Мишка CANYON Accepter GM-211 RGB
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









